Výtvarná soutěž pro třídní kolektivy 1. i 2. stupně ZŠ a SŠ

Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně vyhlašuje výtvarnou soutěž pro třídní kolektivy ZŠ a SŠ na téma Třídění odpadu a kompostování. Soutěž je součástí plánované Panelové výstavy o třídění odpadu a kompostování, která v botanické zahradě proběhne v březnu 2018. Akci podpoří firma Sako Brno a Odbor životního prostředí MmB.

Žáci a studenti budou v průběhu podzimu a zimy kreslit, malovat, modelovat, lepit či jinak výtvarně tvořit na téma třídění odpadů a kompostování. Všechna nebo vybraná díla za konkrétní třídní kolektivy nám učitelé či školy zašlou nebo zanesou do konce ledna na adresu: Botanická zahrada PřF MU, Kotlářská 2, 611 37 Brno.

Během února vybereme díla nejlepších tříd z kategorie 1. a 2. stupeň ZŠ a SŠ, které pak po dohodě s učiteli pozveme na komentovanou prohlídku skleníků zdarma. Vybrané práce ze všech zaslaných vystavíme v průběhu výstavy v březnu 2018 ve sklenících botanické zahrady.

Dotazy k soutěži zodpoví vedoucí botanické zahrady Magdaléna Chytrá na mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.