Jak najdete CCM?

 

Pracoviště České sbírky mikroorganismů je lokalizováno v budově A25 v areálu Univerzitního kampusu Bohunice v Brně (mapa).

 

Jak se dostat do Univerzitního kampusu Bohunice

 • z hlavního vlakového nádraží (Brno hlavní nádraží) je nutno přejít (cca 5 minut) na zastávku Úzká a odtud pokračovat autobusem č. 60 nebo 61 na zastávku Univerzitní kampus.

 • z autobusového nádraží (ÚAN Zvonařka) autobusem č. 60 nebo 61 na zastávku Univerzitní kampus.

 • z Mendlova náměstí trolejbusem č. 25 na zastávku Univerzitní kampus.

 • z Konečného náměstí (Přírodovědecká fakulta) trolejbusem č. 25 na zastávku Univerzitní kampus.

 • Jak se dostat na naše pracoviště

  Přístup do budovy A25 je možný z koridoru, který v 1. poschodí prochází celým komplexem univerzitního kampusu. Přístup do koridoru je možný:

  A) hlavním vchodem do komplexu kampusu

  B) vchodem od Fakulty sportovních studií

  Informace pro dodavatele

  Zásobování pracoviště České sbírky mikroorganismů je realizováno průjezdným koridorem procházejícím skrz komplex budov kampusu. Vjezd do koridoru je situován z ulice Studentská a umožňuje příjezd přímo ke vstupu na pracoviště.

  Příjezd ke koridoru z ulice Studentská vede přes parkoviště UKB, které je uzavřeno závorou. Zde je prostřednictvím interkomu nutno kontaktovat pult centrální ochrany UKB, odkud je servisním a zásobovacím firmám po nahlášení důvodu vjezdu závora otevřena.

  Pro přístup do koridoru je nutno prostřednictvím interkomu, umístěného na sloupku před vjezdem, kontaktovat zaměstnance sbírky, kteří pomocí telefonu otevřou vstupní bránu. Zde jsou pro naše pracoviště zavedena dvě telefonní čísla, a to na sekretariát a do kanceláře kurátorek sbírky. V případě, že se nedovoláte ani na jedno ze dvou zde umístěných čísel, kontaktujte nás na náš mobilní telefon 739 481 675.