Obdrželi jsme osvědčení o úspěšně obhájených akreditacích nových studijních programů

3. 12. 2018

V pondělí proběhlo na půdě naší fakulty k formálnímu předání osvědčení o tom, že fakulta úspěšně obhájila akreditace nových bakalářských a magisterských studijních programů. Naše fakulta se na jaře stala první fakultou v republice, která přikročila k akreditaci kompletní studijní nabídky v souladu s novou legislativou a novými standardy kvality.

Při předání osvědčení místopředseda RVH prof. Rabušic ocenil výborně připravené materiály a také významnou redukci počtu studijních programů při zachování studijní nabídky. Původní studijní obory se sloučily do studijních programů, kde jsou připraveny pro studenty jako specializace. Uchazeči a studenti tak mají zachovánu šíři nabídky studia, ovšem v přehledné a strukturované formě.