Získali jsme HR Award - EU certifikaci řízení personálních procesů výzkumné organizace

V tomto týdnu naše fakulta získala certifikaci HR Award, kterou uděluje Evropská komise výzkumným institucím, které se cíleně snaží podporovat a vytvářet mezinárodní a transparentní pracovní prostředí.

6. 12. 2018

Udělení certifikace v praxi znamená, že byl Evropskou komisí odsouhlasen pečlivě vytvořený akční plán fakulty, který je základem nové strategie řízení lidských zdrojů. V následujících pěti letech jej fakulta bude realizovat s cílem vytvořit mezinárodní pracovní prostředí otevřené volnému pohybu vědeckých pracovníků a uplatňující moderní metody práce s lidmi.

ČLÁNEK