Jaké aktivity nabízí naše fakulta ve školním roce 2012/2013 žákům a studentům středních i základních škol?

Akce pro základoškoláky a středoškoláky

Od září se žáci základních a studenti středních škol, kteří si rádi zaměstnají mozek i po splnění domácích úloh, mohou těšit na korespondenční semináře, internetové soutěže i zajímavé přednášky.

Na vedení kurzů se podílí i studenti fakulty, zejména studenti učitelství, kteří se tak učí učit v praxi. Ukazuje se, že tzv. „Generace Z“ klade na učitele zcela nové nároky, úkol učitelů je v současnosti náročnější, a fakulta je na to chce připravit. Proto v posledních letech posiluje zejména praktickou výuku učitelství a zaměřuje se na tréning komunikace a praktických dovedností.

.