Oddělení pro vědu, výzkum, projektovou podporu, akademické kvalifikace, zahraniční vztahy a doktorské studium

Archiv

Nabídka partnerství v rámci u programů Interreg Danube, Interreg Central Europe a Interreg Europe

14. 2. 2017

Městská část Budapešti Csepel by se ráda zapojila do projektové žádosti v rámci nadcházejících výzev u programů Interreg Danube, Interreg Central Europe a Interreg Europe. Radnice městské části Csepel má poměrně široký tematický záměr možné spolupráce. Od oblasti nízkouhlíkové mobility, revitalizací historických průmyslových oblastí a vnitrozemských přístavů až po energetickou účinnost budov oběhové hospodářství. V případě, že hledáte pro svůj projektový záměr zahraniční partnery z Maďarska, tak je možnost se ozvat přímo osobě zastupující maďarského partnera uvedené v přiloženém dokumentu.

Nabídka spolupráce s maďarským partnerem a kontakt jsou uvedeny zde.