Oddělení pro vědu, výzkum, projektovou podporu, akademické kvalifikace, zahraniční vztahy a doktorské studium

Program Interreg DANUBE připravuje 2. výzvu na předkládání projektů

14. 2. 2017

Program Interreg DANUBE připravuje 2. výzvu na předkládání projektů, která bude otevřena v dubnu 2017. V návaznosti na tuto informaci chystá Ministerstvo pro místní rozvoj, jako Národní koordinátor v České republice, Národní infoden pro veřejnost z řad zájemců o účast ve 2. výzvě programu. Tato výzva bude poslední s vyšším rozpočtem cca 60 mil EUR, v další, poslední výzvě budou rozděleny už jen zbývající finance.

Detailnější informace o plánované výzvě naleznete zde.

Registrace je aktuálně otevřena do vyčerpání kapacity zasedacího sálu nejpozději do 20. 2. 2017.
Seminář se uskuteční ve středu 22. února 2017 v Akademie veřejného investování, v budově Ministerstva pro místní rozvoj, Staroměstské náměstí – vchod z Pařížské ulice č. p. 4

Program i odkaz na on-line registraci jsou zveřejněny zde. Pokud máte zájem se infodne zúčastnit, s registrací neváhejte, za instituci je možné registrovat pouze jednu osobu.