Oddělení pro projektovou podporu

HORIZONT 2020

Timesheety - jak je vyplnit v ISEPu

(založeno: 20. 9. 2017, aktualizováno: 20. 9. 2017 09:23)

Byly zprovozněny timesheety pro 7. RP (s měsíčním vyplňováním)

Aby uživatelé mohli měsíční vyplňování pro 7. RP používat, je třeba nadefinovat tzv. činnosti (WP), tj. seznam, který se bude pracovníkům generovat v aplikaci Timesheet https://inet.muni.cz/app/proj/timesheet společně s políčkem pro vyplnění hodin a popisu práce.

Činnosti (WP) může spravovat řešitel nebo administrátor projektu v systému ISEP a to konkrétně v "Editoru realizovaných projektů" https://inet.muni.cz/app/proj/projektlist na záložce Popis (editace činností zde bude dostupná pouze pro projekty, pro které se vytváří měsíční výkazy). Jak budou položky činností a jejich texty vypadat záleží pouze na osobě, která je bude v ISEPu spravovat. Při vyplňování budou k dispouzici následující atributy:

- skupina (nepovinná): např. WP1-N
- činnost (povinná): např. TNA2.3N Policy Development
- platnost od (nepovinná): měsíc a rok,
- platnost do (nepovinná): měsíc a rok.

Po stisku tlačítka "Uložit" bude struktura dostupná uživatelům, kteří pak již mohou timesheet vyplňovat. Pokud tak řešitel/administrátor neučiní, uživatelé uvidí při pokusu vyplnit výkaz informační hlášku: "Pro projekt(y) ..... není definovaná platná činnost - nelze vyplňovat. Kontaktujte řešitele/administrátora projektu pro její doplnění (Editor realizovaných projektů, záložka "Popis").

 


login
© 2011 Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity. tel: +420 549 49 1111, e-mail:
Všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Alan Kuběna,
Grafický design: © 2011 Mgr. Pavel Brabec,
Obsahová struktura: © 2011 Mgr. Zuzana Kobíková
Počet přístupů: 1260 od 25.6.2018