Oddělení pro vědu, výzkum, projektovou podporu, akademické kvalifikace, zahraniční vztahy a doktorské studium

TAČR - Technologická agentura ČR

Veřejné zakázky v programu BETA2 (TAČR)

(založeno: 15. 9. 2017, aktualizováno: 7. 11. 2017 13:43)
  • Soutěžní lhůta dle jednotlivých výzev
  • Zájemci o podání návrhu kontaktovat oddělení VaV v dostatečném předstihu před uzávěrkou

Ing. Thuong Hien Ngo

tel.: 54949 4535
kan.: pav. 01/01018, Kotlářská 267/2
BETA2 je program veřejných zakázek ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích pro potřeby státní správy. Identifikace a sběr výzkumných potřeb určených orgánů státní správy bude probíhat v průběhu každého kalendářního roku v období 2016 – 2020.

Informace o vyhlášených zadávacích řízeních jsou zveřejňovány na profilu zadavatele (www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilTACR), případně ve věstníku veřejných zakázek (https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/). Všechna zadávací řízení jsou dostupná také v elektronickém nástroji na adrese http://pruvodce.beta.tacr.cz.

Konkrétně bude TAČR zadávat projekty pro potřeby následujících orgánů státní správy:

• Ministerstva dopravy (vč. Úřadu pro civilní letectví);
  • Ministerstva práce a sociálních věcí;
  • Ministerstva pro místní rozvoj;
  • Ministerstva vnitra;
  • Ministerstva zahraničních věcí;
  • Ministerstva průmyslu a obchodu;
  • Ministerstva životního prostředí;
  • Českého báňského úřadu;
  • Českého statistického úřadu;
  • Českého úřadu zeměměřického a katastrálního;
  • Energetického regulačního úřadu;
  • Správy státních hmotných rezerv;
  • Státního úřadu pro jadernou bezpečnost;
  • Úřadu vlády ČR;
  • dalších ústředních orgánů státní správy a ostatních poskytovatelů účelové podpory dle § 4 zákona o podpoře výzkumu, vývoje a inovací.