Personální oddělení

Jsme tu pro vás od počátku až do konce pracovního poměru

Personální oddělení fakulty pečuje o cca 1300 zaměstnanců mnoha národností, 13 ústavů, 2 další pracoviště a děkanát fakulty. Pro tato pracoviště zajištuje celou škálu činností v oblasti personální administrativy, mezd a personalistiky projektů.

O zahraniční pracovníky, kterých je na fakultě cca 12% a kteří pocházejí ze zhruba 38 zemí světa (kromě Slovenska), se fakulta stará prostřednictvím univerzitního pracoviště Welcome Office.

S činností personálního oddělení úzce souvisí práce a výstupy oddělení HR Award Přírodovědecké fakulty, které od roku 2018 v rámci certifikace kvality personálních procesů HR Excellence in Research udělované Evropskou komisí reviduje stávající a navrhuje nové postupy v péči o zaměstnance, které společně s personálním oddělením uvádí do fakultního života.

Personální agenda

• Personální administrativa
    • Agenda OON (dohody mimo pracovní poměr)
    • Kontrola čerpání osobních nákladů na národních projektech