Ústav experimentální biologie – Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita

Oddělení fyziologie a anatomie rostlin

Den fascinace rostlinami 18.5.2017

Zveme vás na akci Fascinace schopnostmi rostlin, která je součástí mezinárodního Dne fascinace rostlinami. Tento má připomenout důležitost rostlin pro lidstvo.

Rostliny často přežívají v nepříznivých podmínkách a na velmi nehostinných místech. Přijďte se podívat, jak to dělají v Antarktidě nebo v pouštích Jižní Afriky! Pozvánka s podrobnostmi je tady.

Akce je vhodná pro školní skupiny (hlavně středoškolské) i pro individuální zájemce všech věkových kategorií a je zcela ZDARMA.

Koná se ve čtvrtek 18.5.2017 od 9:00 do 15:00 v Univerzitním kampusu, pavilonu A11, posluchárně 333, Kamenice 5, Brno-Bohunice.

Pořádá Masarykova univerzita, Přírodovědecká fakulta, Ústav experimentální biologie, Oddělení fyziologie a anatomie rostlin

Kontakt: doc. RNDr. Vít Gloser, Ph.D., VitGloser@sci.muni.cz, 549 493 972

Seznam všech akcí konaných v rámci Dne fascinace rostlinami najdete zde.