Novinka Inesčina života:

Nový tandem, Ineska a Vacík

Všechno krásné a šťastné má bohužel svůj konec. A tak jednoho dne vypršela ta krásná doba, kdy jsem měla doma všechna svá mrňata, Vilíka, Vendulku i Václavku. Jak ti spolu dováděli! Neustále se o něco přetahovali, rvali a vrčeli na sebe. Ale byla s nimi obrovská legrace a rodičové se všem návštěvám chlubili, že na letošní vánoce nepotřebovali televizi, protože ti prcci byli lepší než celý barevný tývý.

Já ti ukážu...   Box     Já jsem tak hodnej     Mňam mňam     Chvíle opdpočinku

Sladké sny     Pomóóóc     To ti nedaruju     A teď všichni: sýýýýr (angl. cheeeeese)      Že jsem velkej pes, že jo

To je požužláníčko     Spiklenci     Aktivní ležing     Ticho, v televizi dávaj večerníček!     Ahoj, já jsem Vilík

Václavka, těší mě     Vopice a Vendulka     ...láska na první pohled

První loučení nebylo až tak hrozné. To jsme přijeli za babičkou ku Praze, že prý na kus řeči a taky aby mým Véčkům jedna paní vytetovala jakási čísílka do slabin či co. No, a když jsme pak odjížděli, Vendulka s námi nebyla. Myslela jsem, že na ni naši zapomněli a že se pro ni vrátíme, ale ono ne. A pak mi rodičové vysvětlili, že Vendulka bude od nynějška bydlet spolu se Sisinkou u babičky. No, a protože tam to znám - já sama se tam mám vždycky jako "prasátko v žitě" - a jezdíme tam poměrně často, ani jsem moc nesmutnila. A babička navíc hned večer volala, že Vendulka prý k Sisince přilnula, jako by byla její vlastní máma.

Ale máte vidět ten virvál, když se u babičky sejdeme my čtyři krysařice! To i kocouři Venouš a Lukáš se radši klidí někam pryč.

Už bez Vendulky     Na návštěvě u babičky     Ukousnu ti ucho, Šíšo     Ale já se nedám

Tak schválně, kdo s koho     Náruč plná krysaříků     Neposedná stvoření     Pozor na kočičky!

Zato za týden bylo to loučení trochu horší. Jednou ráno mí rodiče vzali Vilíčka a kamsi odjeli. Celý den jsem zůstala doma sama s Václavkou a jen se strachovala, kamže to Vilík odjel. Že by měl bolení a musel k doktorovi? Ale ne, to bych věděla sama nejlíp. Až večer rodičové přijeli - ale sami! Vilík je prý ode dneška v moc dobrých rukou, v Bratislavě, to je prý až v cizině. Prý tam má hezký pelíšek a je o něj dobře postaráno. A prý občas zajedeme i na návštěvu.

Vilík v dobrých rukou     Vacík v taťuldově posteli     Už smím to co máma     U seriálu vždy usneme

To je MOJE hračka     No co, odkoukala jsem to od mámy     Vendulka s Vacíkem u taťuldy

Podívala jsem se upřeným a trochu smutným pohledem na rodiče. Ihned mě začali ujišťovat, že Václavka, Vacík, se mnou zůstane, že to je moje kamarádka pro další život, aby mi nebylo až tolik smutno, když na mě rodičové nemají zrovna čas. Od té doby trávíme všechen čas spolu s Vacíkem, je z nás nerozlučná dvojka. Řeknu vám, je to pěkná fuška, vychovávat to krysaříčí mrně. Ale Vacík roste jako z vody a zrovna tak se rychle učí dobrým krysaříčím způsobům. Bude z ní dokonalá slečinka.

A pak jsou tady ty novinky, co již trochu zastaraly, nicméně pořád je na co v nich koukat a co číst. Vlastně jich tu je zatím jen pár, ale nebojte, postupně jich bude přibývat.

Zima 2001: První týdny života V+V+V

Podzim 2001: Ineska má štěňátka!

Léto 2001: Sestřenice Sisinka z Hrádku Kunratic aneb Šíša

Jaro 2001: Dva černí kocouři, Lukáš a Venouš

Zima 2000: Vánoce a Silvestr 2000

Podzim 2000: Byla jsem za kámoši v ZOO

Léto 2000: Stala jsem se zkušenou cykloturistkou

kde jsou moji hladoví ctitelé od rozcestníku?