Cena CRYTUR 2022

Společnost CRYTUR, spol. s r.o. ve spolupráci s portálem CareerMarket.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší diplomovou práci v materiálových vědách. Cílem soutěže je ocenit autory nejlepších diplomových prací se zaměřením na materiálové vědy, a tím podpořit jejich snahu aplikovat nabyté vědomosti v praxi a vyzdvihnout inovativní postupy. Ceny jsou určeny i pro vedoucí prací.

20. 9. 2022 Jana Procházková

Ceny pro výherce:

1. místo: 40 000 Kč student + 10 000 Kč pro vedoucí práce
  2. místo: 30 000 Kč student + 5 000 Kč pro vedoucí práce
  3. místo: 20 000 Kč student + 5 000 Kč pro vedoucí práce

Soutěže se mohou zúčastnit studenti magisterského studia na českých a slovenských vysokých školách se zaměřením na materiálové vědy (studium fyzikálních a chemických vlastností materiálů, technologie zpracování a přípravy materiálů, uplatnění materiálů ve fyzikálních oborech). Diplomová práce musí být podána k obhajobě v období od 1. 10. 2021 do 30. 9. 2022. Přihlašovaná práce musí být vypracovaná v českém, slovenském nebo anglickém jazyce.

Termín pro odeslání přihlášky je do 30. září 2022. Odevzdání diplomové práce lze po dohodě prodloužit do 15. října 2022. Další informace najdete na webu Soutěže a ceny.

Přehled všech článků