Eppendorf & Science Prize for Neurobiology 2021

Mezinárodní ocenění Eppendorf & Science za neurobiologii je každoročně udělováno mladému vědci nebo vědkyni do 35 let za významný neurobiologický výzkum založený na metodách molekulární a buněčné biologie, který byl proveden v průběhu posledních tří let.

6. 5. 2021 Jana Procházková

K přihlášce je nutné doložit (vše v angličtině):

• popis vlastní výzkumné činnosti v souladu se současnými metodami a pokroky v oblasti neurobiologie (max. 1000 slov),
  • doporučující dopis školitele, staršího kolegy, vedoucího atd.,
  • životopis včetně citací všech svých publikací, akademických ocenění, relevantní odborné praxe. Přílohou životopisu jsou dvě vybrané publikace uchazeče, které jsou nejvíce relevantní k eseji.

Ocenění je spojené s finanční odměnou ve výši $ 25.000. Přihláška musí být odeslána elektronicky prostřednictvím on-line formuláře nejpozději 15. června 2021.

Další informace najdete na stránkách Oddělení pro doktorské studium, kvalitu, akademické záležitosti a internacionalizaci.

Christopher Zimmerman, Ph.D., vítěz ročníku 2020, Princeton Neuroscience Institute

Přehled všech článků