„Make our planet great again“ – Cena za environmentální a klimatický výzkum

BNP Paribas a francouzské velvyslanectví v ČR vyhlašují novou soutěž, jejímž cílem je ocenit nejlepší výzkumnou práci PhD ve všech oblastech výzkumu životního prostředí a klimatu.

29. 3. 2021 Jana Procházková

Podmínky účasti:

• doktorandský výzkum v oblastech výzkumu životního prostředí a klimatu
  • osoby české nebo slovenské národnosti mladší než 33 let (k 1. květnu 2021)
  • studenti DSP programu na české výzkumné instituci nebo vysoké škole anebo mladí vědci, kteří obhájili svou dizertaci v roce 2020 nebo 2021
  • jejich doktorské studium nijak nekoliduje s prací pro společnost BNP Paribas
  • autorství alespoň jednoho vědeckého článku publikovaného (nebo přijatého) v mezinárodním recenzovaném časopise

Vítězové získají finanční odměnu (65, 40 a 25 000 Kč) a první dva také stipendium na zahraniční stáž ve Francii.

Uchazeči zasílají své přihlášky a potřebné podklady na oddělení do 15. dubna 2021. Přihlášky budou po kontrole předány koordinátoru za MU RNDr. Mgr. Michalu Bittnerovi, Ph.D. Další informace najdete na stránkách Oddělení pro doktorské studium, kvalitu, akademické záležitosti a internacionalizaci.

Přehled všech článků