Medaile MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy každoročně uděluje medaili fyzickým, právnický osobám, ale i skupinám fyzických osob za významnou pedagogickou, výchovnou, vědeckou, sportovní nebo uměleckou činnost vykonávanou v oblasti školství, mládeže nebo tělovýchovy nebo za mimořádně záslužný čin při zajišťování a zlepšování podmínek pro výchovu a vzdělávání v ČR.

7. 1. 2021

Fyzické osobě lze medaili udělit též při příležitosti životního nebo pracovního výročí za dlouhodobé a vynikající působení v těchto oblastech.

Návrhy na udělení medaile mohou podávat fyzické i právnické osoby do 31. ledna 2021, a to v písemné formě.

Více informací naleznete na webových stránkách Oddělení pro doktorské studium, kvalitu, akademické záležitosti a internacionalizaci nebo na webových stránkách MŠMT.

Přehled všech článků