Meziuniverzitní studentská soutěž MUNISS

26. 11. 2021 tým projektu MUNISS

Vážení studenti, vážené studentky,

rádi bychom Vám nabídli možnost zapojení se do Meziuniverzitní studentské soutěže MUNISS, ve které se potkávají studenti z různých oborů, univerzit a měst, aby pracovali na studiích zaměřených na rozvoj Brna. Projekt je otevřený pro prezenční studenty libovolného ročníku, oboru i fakulty.

Během podzimního semestru jsou sestavovány týmy složené ze studentů MUNI, VUT a Mendelu. V jarním semestru týmy zpracovávají studie na témata zadaná magistrátem města Brna. Všichni účastníci obdrží nejen hodnotnou položku do životopisu, ale studenti MUNI také 7 kreditů za předmět XPH_MUS2. Mezi úspěšné týmy bude rozdělena finanční odměna ve výši 100 000 Kč.

Přihlašování je otevřeno pouze do konce listopadu 2021 a počet míst je omezený. V případě zájmu proto neváhejte a přihlaste se na www.muniss.cz, kde zjistíte i veškeré informace k letošnímu ročníku.

Pro další informace o soutěži a o výstupech z minulého ročníku si přečtěte článek, který vyšel na webových stránkách Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, která soutěž pořádá, zde: https://www.econ.muni.cz/zpravodaj/prijdte-se-podivat-na-vystavu-studentskych-praci-muniss-a-prihlaste-se-do-noveho-rocniku.

S pozdravem,
tým projektu MUNISS