Studentská soutěž o vydání nejlepších magisterských diplomových prací knižně

Nakladatelství Academia vyhlašuje 11. ročník Studentské soutěže o vydání nejlepších magisterských diplomových prací knižně. Cílem soutěže je upozornit širokou veřejnost na nejlepší magisterské práce a jejich talentované autory. Do soutěže je možné přihlašovat diplomové práce, které si dle vašeho názoru zaslouží knižní vydání.

23. 10. 2022 Jana Procházková

Bez popisku

Soutěž je určena pro magisterské práce obhájené v termínu od 16. 10. 2021 do 31. 10. 2022, uzávěrka soutěže je 15. 11. 2022.

Mezi autorem vítězného rukopisu a vyhlašovatelem soutěže bude uzavřena bezvýhradní licenční nakladatelská smlouva, v níž se vyhlašovatel soutěže zaváže, že rukopis na základě bezplatné licence poskytnuté mu autorem rukopisu vydá na své náklady do jednoho kalendářního roku od zveřejnění výhry jako neperiodickou publikaci v edici zřízené k tomuto účelu v minimálním nákladu 100 kusů. Publikace bude nabízena ve všech knihkupectvích Academia a na e-shopu Nakladatelství Academia. Autor obdrží minimálně 1 autorský výtisk. Autor bude moci svou práci či její část dále volně publikovat i v odborných zahraničních časopisech.

Další informace najdete na webu Soutěže a ceny.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.