HR Award na celorepublikovém setkání univerzitních center organizovaném brněnskou Mendelovou univerzitou

12. 9. 2018

V září 2018 se v prostorách zámku Křtiny setkali koordinátoři, projektoví a finanční manažeři strategických projektů na celorepublikovém setkání univerzitních projektových center, organizovaném brněnskou Mendelovou univerzitou.

Součástí programu byla také pracovní skupina HR Award, kam jsme byli přizváni a zúčastnili se workshopu s ambasadorkou projektu a také opakovaně úspěšnou obhajitelkou HR Award loga, Dr. Andreou Handsteiner, ředitelkou rozvoje lidských zdrojů vídeňské university BOKU.