Výuka

Přednášky

  • Bi1700 Buněčná biologie (Renata Veselská)
  • Bi8120 Aplikovaná buněčná biologie (Renata Veselská, Jakub Neradil)
  • Bi8920 Pokročilé mikroskopické metody (Jakub Neradil, Jan Škoda)
  • Bi9950 Úvod do bioetiky (Renata Veselská, Petr Chlapek)
  • Bi6170 Genetika II (Renata Veselská)

Semináře

  • Bi0952 Bioetika - seminář (Petr Chlapek, Renata Veselská)
  • Bi0953 Bioetika pro pokročilé (Renata Veselská, Petr Chlapek)
  • Bi0954 Bioetika - kazuistiky online (Petr Chlapek, Renata Veselská)
  • Bi7321 Diplomový seminář Molekulární biologie a genetika I (Jakub Neradil)
  • Bi8322 Diplomový seminář Molekulární biologie a genetika II (Jakub Neradil)
  • Bi9323 Diplomový seminář Molekulární biologie a genetika III (Jakub Neradil)
  • Bi0324 Diplomový seminář Molekulární biologie a genetika IV (Jakub Neradil)

Cvičení

  • Bi1700c Buněčná biologie - cvičení (Jakub Neradil, Jan Škoda, Petr Chlapek)
  • Bi8920c Pokročilé mikroskopické metody - cvičení (Jakub Neradil, Jan Škoda, Petr Chlapek)

Studenti

Přehled studentů, kteří v rámci laboratoře zpracovali svou závěrečnou práci:

Disertační práce

Viera Dobrotková (Sláviková) / 2020
Martin Šrámek / 2019
Alena Ňuňuková / 2017
Jan Škoda / 2016
Petr Chlapek / 2012
Martina Lojová (Rédová) / 2010
Tomáš Loja / 2008
Eva Nečesalová 2007
Jakub Neradil / 2005

Diplomová práce

Pavel Daněk / 2020
Ondřej Vymazal / 2019
Adriana Ladungová / 2018
Kateřina Adámková / 2017
Lenka Jůzová / 2017
Veronika Kozlová / 2015
Viera Dobrotková (Sláviková) / 2015
Gabriela Rumíšková / 2014
Helena Olbertová (Kočková) / 2014
Lenka Filipová / 2014
Silvia Paukovčeková (Chovanová) 2013

Erika Mikulenková / 2013

Gabriela Mladonická Pavlasová / 2013
Lucia Nováková (Dobrucká) / 2011
Barbora Šafaříková (Bujoková) / 2010
Olga Krupková Jr. / 2010
Jiří Šána / 2010
Marta Nekulová / 2009
Jan Škoda / 2009
Petr Chlapek / 2007
Hana Šváchová / 2005
Jan Auer / 2003
Pavlína Krejstová (Davidová) / 2000
Jakub Neradil / 2000

Bakalářská práce

Terezie Dvořáková / 2019
Karolína Bořánková / 2018
Lucie Curylová / 2018
Peter Macsek / 2018
Jana Ranková / 2018
Lenka Dostálová / 2017
Adéla Součková / 2016
Tereza Vránová / 2016
Kateřina Adámková / 2015
Eva Lukáčová / 2015
Sara Souček / 2015
Matěj Rádsetoulal / 2014
Viera Dobrotková (Sláviková) / 2013
Klára Marková (Vlková) / 2013
Jana Baráthová / 2012
Jana Harsányiová / 2012
Helena Olbertová (Kočková) / 2012
Michal Kramoliš / 2012
Zuzana Szolgayová / 2012
Nikola Zamazalová / 2012
Silvia Paukovčeková (Chovanová) 2011

Erika Mikulenková / 2011

Gabriela Mladonická Pavlasová / 2011
Viera Vakulová (Semaneková) / 2010
Eva Dulavová (Možná) / 2010
Lucia Nováková (Dobrucká) / 2009
Barbora Šafaříková (Bujoková) / 2008
Olga Krupková Jr. / 2008
Jiří Šána / 2008
Marta Nekulová / 2007
Hana Šebestová / 2007
Jan Škoda / 2007