Cenu rektora pro vynikající pedagogy získal Jan Šmarda

Rektor Masarykovy univerzity (MU) Martin Bareš ve čtvrtek v prostorách Augustiniánského opatství v Brně zahájil nový akademický rok 2022/2023. V rámci slavnostního ceremoniálu předal Ceny rektora vynikajícím pedagogům. Cenu rektora Masarykovy univerzity pro vynikající pedagogy v oblasti přírodních věd a lékařství získal Jan Šmarda, ředitel Ústavu experimentální biologie. Gratulujeme!

16. 9. 2022 Gabriela Peringerová Barbora Kameníková

Foto: Martin Indruch

Jan Šmarda působí na oddělení genetiky a molekulární biologie. Zaměřuje se na oblast buněčné a molekulární biologie a genetiky. Studující na jeho přednáškách nejvíce oceňují odbornost, strukturovanost a netradiční styl podávání informací, který má podobu poutavých příběhů, jež svým obsahem posluchače vybízí k přemýšlení nad jednotlivými tématy.

Více informací v Magazínu M.