Rozvoj kariéry

Příležitost pro vzdělávání a profesní rozvoj

Poskytujeme zaměstnancům podmínky pro rozvoj znalostí a dovedností, které umožní jejich profesní růst a zlepšení výkonnosti.  Vzdělávání a rozvoj u nás upravuje směrnice Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců na PřF MU a vedle fakultních zdrojů využíváme bohatých možností poskytovaných univerzitním Centrem rozvoje kompetencí (Cerpek).

• Naše fakulta má jasně definovaný Systém pracovních pozic a míst, který umožňuje transparentní zařazování zaměstnanců dle účelu pracovní pozice a pracovní náplně, včetně definovaných požadavků a kompetencí pro danou pracovní činnost, zohledňující evropskou kategorizaci výzkumných pozic, tzv. výzkumné profily R1-R4 (European Framework for Research Careers):