Ceny děkana pro nejlepší studenty uděleny

Kolegium děkana udělilo Ceny děkana pro nejlepší studenty bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů za akademický rok 2019/2020. Celkem ocenilo 22 studentů ve dvou kategoriích.

12. 6. 2020

Ceny děkana jsou každoročně vyhlašovány s cílem podpořit tvůrčí činnosti vynikajících studentů bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů. Návrhy na udělení cen podávají ředitelé jednotlivých ústavů. Děkan posoudí, jak jsou jednotliví nominovaní studenti ve svých činnostech úspěšní, a po projednání v kolegiu děkana rozhodne o počtu oceněných i výši odměny přiznané jednotlivým studentům.

V kategorii nejlepších studentů bakalářských a magisterských programů Cenu děkana získali:

• Martin Šuťjak
  • Samuel Valach
  • Katarína Harnádková
  • Ladislav Bartoš
  • Karolína Bořánková
  • Tomáš Gybeľ
  • Jaroslava Ježková
  • Michal Vašina

V kategorii nejlepších studentů doktorského programu Cenu děkana získali:

• Juraj Rusnačko
  • Jan Benáček, Ph.D.
  • Petr Bílek
  • Jakub Kelar
  • Dominik Vöröš, Ph.D.
  • Marek Hampl
  • David Buchta
  • Michaela Krafčíková
  • Anna Kotrbová
  • Petr Fajkus, Ph.D.
  • Iva Procházková, Ph.D.
  • Karol Kaiser, Ph.D.
  • Nikol Kmentová, Ph.D.
  • Matěj Roman

Oceněným gratulujeme!

Slavnostní předání dekretů oceněným studentům proběhne za přítomnosti děkana, proděkanů, ředitelů jednotlivých ústavů a hostů oceněných na začátku akademického roku 2020/2021.