Grilování děkanů 2022

Neformální setkání studentek a studentů kampusových fakult se svými děkany se konalo po dvouleté „covidové“ pauze 6. října 2022. Za Přírodovědeckou fakultu MU přišla studenty pozdravit Hana Svatoňová, proděkanka pro vnější vztahy, komunikaci a marketing.

17. 10. 2022 Adéla Dilhofová

Foto: Barbora Neterdová

Kromě pochoutek z grilu mohli zúčastnění vyzkoušet svého sportovního ducha ve hrách jako stolní tenis, pétanque, ale i méně známé sporty jako např. spike ball. O hudební produkci se postaral budoucí molekulární biolog a genetik Jan Baron alias DJ Byrex. Moderování se ujal Aleš Štefek, student medicíny.

Atmosféra byla neformální a příjemná a všichni si ji i díky příznivému počasí užili.

Děkujeme všem, kteří přišli, a budeme se těšit zase za rok 🙂

Foto: Barbora Neterdová