Jmenovací dekrety převzali noví profesoři

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Petr Gazdík v Karolinu předal jmenovací dekrety novým profesorům, mezi nimi také geologu a vulkanologu Lukáši Krmíčkovi (Ústav geologických věd), molekulárnímu biologu a genetiku Romanu Pantůčkovi (Ústav experimentální biologie) a astrofyziku Norbertu Wernerovi (Ústav teoretické fyziky a astrofyziky). Gratulujeme!

24. 6. 2022

Foto: Martin Pinkas, Univerzita Karlova

Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval celkem 83 nových profesorů a profesorek na návrh vědeckých a uměleckých rad vysokých škol. Rozhodnutí prezidenta podléhá kontrasignaci předsedou vlády.

Lukáš Krmíček, Roman Pantůček a Norbert Werner. Foto: Martin Pinkas, Univerzita Karlova