Kurz Virtuální výměny založené na modelu COIL

Skupina univerzit Compostela poskytuje bezplatné školení virtuálních výměn (virtual exchanges) na základě modelu COIL pedagogickým pracovníkům svých členských institucí prostřednictvím online kurzu, který se bude vyučovat od 22. února do 5. dubna 2021.

27. 1. 2021

Kurz potrvá 6 týdnů.

Pedagogičtí pracovníci z členských univerzit CGU, kteří mají zájem o účast v kurzu, se musí zaregistrovat do 31. ledna 2021 pomocí elektronického formuláře dostupného na stránce Programu pro rozvoj virtuální výměny VE-COIL.

Více informací naleznete v článku zveřejněném na webových stránkách CGU a na webových stránkách Programu pro rozvoj virtuální výměny VE-COIL.