Mezinárodní evaluace fakulty

V rámci hodnocení kvality výzkumu na institucích v ČR (Metodika 17+), prošla v minulých dnech celá Masarykova univerzita i naše fakulta náročným procesem hodnocení mezinárodním hodnotícím panelem (MEP).

8. 12. 2020 Luděk Bláha

Přírodovědecká fakulta je vědecky nejsilnější fakultou celé MU a v jarních měsících jsme předložili sebehodnotící zprávu pro Modul III (Společenská relevance). Tato zpráva, aktuální situace a strategické plány fakulty byly dne 11. 11. 2020 široce diskutovány na online schůzce s MEP.

Za fakultu se jednání účastnili děkan Tomáš Kašparovský, proděkani Luděk Bláha a Jaromír Leichmann, ředitelé ústavů prof. Jana Klánová a prof. Jaroslav Koča a tajemník fakulty Roman Čermák. Výsledky komplexního hodnocení budou určovat financování univerzit v ČR v následujících 6 letech.

Věříme, že vynikající výsledky naší fakulty přispějí k úspěchu celé Masarykovy univerzity.