Sledujte záznam vysílání (nejen) o možnostech studia v angličtině na naší fakultě

V úterý 26. 5. 2020 proběhlo živé vysílání na platformě www.studyin.cz o tom, proč by zahraniční studenti měli zvážit studium právě v Čechách, potažmo v Brně a na Masarykově univerzitě.  O tom, jaké studijní programy v angličtině nabízí a v blízké budoucnosti chystá přírodovědecká fakulta, mluvil náš proděkan pro výzkum, zahraniční vztahy a doktorské studium, prof. RNDr. Luděk Bláha, Ph.D. O své osobní zkušenosti se podělila německá studentka naší fakulty Barbara Kubíčková, M.Sc.

26. 5. 2020

Sledujte záznam vysílání zde.

Poučení: Studentka postgraduálního studia Přírodovědecké fakulty Barbary Kubičkové dostává finanční prostředky z výzkumného a inovačního programu Evropské unie Horizont 2020 v rámci grantové dohody Marie Sklodowska-Curie č. 722493. Názory vyjádřené ve videu jsou její osobní názory a Výkonná agentura pro výzkum EU není zodpovědná za jakékoli použití informací, které video obsahuje.