Vědecká rada Přírodovědecké fakulty MU zasedla poprvé v novém složení

Vědecká rada Přírodovědecké fakulty se dne 30. března 2022 sešla poprvé v novém složení. K radosti děkana Tomáše Kašparovského pozvání přijalo dvanáct nových členů, a to včetně rektorky Univerzity obrany v Brně Zuzany Kročové, rektora Mendelovy univerzity Jana Mareše či členky Rady pro výzkum, vývoj a inovace (Úřad vlády ČR) Jitky Ulrichové.

4. 4. 2022 Barbora Kameníková

Noví členové Vědecké rady Přírodovědecké fakulty MU:

Vědecká rada je orgán, který je zřízen jak v rámci vysoké školy, tak na úrovni jednotlivých fakult. Projednává strategický záměr vysoké školy, respektive fakulty, schvaluje návrhy studijních programů, především se ovšem věnuje habilitačním a jmenovacím řízením.

Aktuální znění Jednacího řádu Vědecké rady Přírodovědecké fakulty MU je k dispozici na dokumentovém serveru.

Foto: Irina Matusevich