Volba nového děkana

30. 6. 2021 Zuzana Došlá

Vážené dámy, vážení pánové,

dne 31. ledna 2022 skončí řádný mandát současného děkana. Akademický senát PřF MU vyhlásil volbu nového děkana.  Volba děkana se řídí Statutem Přírodovědecké fakulty MU, Příloha 3

Obracíme se na Vás s žádostí o zaslání nominace vhodného kandidáta na funkci děkana Přírodovědecké fakulty MU.

Termín pro předkládání návrhů:  1. 7. až  9. 8. 2021.

Každý člen akademické obce fakulty může navrhnout jednoho kandidáta. Prosíme Vás tedy o zvážení, jestli by někdo z Vašich kolegů nebyl vhodným  kandidátem na funkci děkana PřF MU.

Návrh na kandidáta se podává elektronicky prostřednictvím e-mailu odeslaného z Informačního systému Masarykovy univerzity na e-mailovou adresu

volba.dekana@sci.muni.cz nejpozději do 9. srpna 2021 (včetně).

S pozdravem,
prof. RNDr. Zuzana Došlá, DSc.
předsedkyně Komise k projednání návrhu na jmenování děkana