Fakultní Erasmus Day

Milí studenti,

možná už jste si všimli, že i letos se na MUNI plánuje Erasmus days v týdnu od 1. do 15. října. Celý program najdete v platformě Eventee, kde se můžete při

online přednáškách přes chat ptát na všechno, co Vás zajímá – dokonce i v aplikaci. Za fakultu jsme se rozhodli pro online formát.

  • Kdy? čtvrtek 14. října v 15:00 (v češtině) a v 16:00 (in English)
  • Kde? Platforma Eventee

Protože ale víme, že ne všichni budete mít možnost se připojit a taky ne všichni si troufnou se zeptat na cokoli, co je zajímá, připravili jsme možnost to udělat dopředu – žádná otázka není hloupá! Pokud se třeba rozhodujete, jestli jet na nějakou konkrétní univerzitu, dejte nám vědět, zkusíme Vás propojit s někým, kdo už tam byl a může s Vámi sdílet své zkušenosti. Všechny otázky týkající se zahraničních pobytů se pak pokusíme zodpovědět.

Zároveň můžete sdílet své vlastní zkušenosti z pobytů v zahraničí (pozitivní i negativní) – třeba to někomu dalšímu usnadní rozhodování se, jestli to stojí za to.

Prostor k otázkám i komentářům najdete zde, otevřeno do středy 13.10 23:59 zde.

Pokud byste chtěli s námi sdílet nějaké Vaše fotografie z pobytů, budeme moc rádi!!! Nahrát je můžete sem (je potřeba se přihlásit přes učo@muni.cz).

Se srdečným pozdravem
Kristýna Bajgarová, Zahraniční vztahy
bajgarova@sci.muni.cz

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.