Základní údaje

Členství v akademických orgánech

Etická komise pro výzkum Masarykova univerzita
Oborová komise Obecná a molekulární genetika, Molekulární a buněčná biologie
Oborová rada Molekulární a buněčná biologie a genetika, Molecular and Cell Biology and Genetics
Programová rada Experimentální a molekulární biologie (bakalářské studium), Buněčná biologie (magisterské navazující studium), Experimentální biologie rostlin (magisterské navazující studium), Experimentální biologie živočichů a imunologie (magisterské navazující studium), Mikrobiologie (magisterské navazující studium), Molekulární biologie a genetika (magisterské navazující studium), Biologie člověka (magisterské navazující studium), Lékařská genetika a molekulární diagnostika (bakalářské studium), Experimentální biologie živočichů a imunologie (bakalářské studium), Experimentální biologie rostlin (bakalářské studium), Mikrobiologie (bakalářské studium), Molekulární biologie a genetika (bakalářské studium), Biologie člověka (bakalářské studium), Buněčná biologie (bakalářské studium)
Vědecká rada Přírodovědecká fakulta

Pracoviště

Fakulta / Pracoviště MU Oddělení genetiky a molekulární biologiePřírodovědecká fakulta
Pracovní zařazení Profesorka
kancelář bud. C13/326Kamenice 753/5, 625 00 Brno