Základní údaje

Členství v akademických orgánech

Programová rada Biologie se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Fyzika se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Geografie a kartografie se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Matematika se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Učitelství biologie pro střední školy (magisterské navazující studium), Učitelství deskriptivní geometrie pro střední školy (magisterské navazující studium), Učitelství fyziky pro střední školy (magisterské navazující studium), Učitelství geografie a kartografie pro střední školy (magisterské navazující studium), Učitelství matematiky pro střední školy (magisterské navazující studium), Chemie se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Učitelství chemie pro střední školy (magisterské navazující studium), Matematika (bakalářské studium), Matematika (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Matematika se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Matematika se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Matematika (bakalářské studium), Matematika (bakalářské studium), Finanční a pojistná matematika (bakalářské studium), Statistika a analýza dat (bakalářské studium), Modelování a výpočty (bakalářské studium), Obecná matematika (bakalářské studium)

Pracoviště

Fakulta / Pracoviště MU Ústav matematiky a statistikyPřírodovědecká fakulta