Základní údaje

Členství v akademických orgánech

Oborová komise Pravděpodobnost, statistika a matematické modelování, Pravděpodobnost, statistika a matematické modelování
Programová rada Matematika (bakalářské studium), Matematika (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Biomedicínská bioinformatika (bakalářské studium), Epidemiologie a modelování (bakalářské studium), Matematika (bakalářské studium), Matematika (bakalářské studium), Finanční a pojistná matematika (bakalářské studium), Statistika a analýza dat (bakalářské studium), Modelování a výpočty (bakalářské studium), Obecná matematika (bakalářské studium), Epidemiologie a modelování (magisterské navazující studium), Biomedicínská bioinformatika (magisterské navazující studium), Diferenciální rovnice a jejich aplikace (magisterské navazující studium), Modelování a výpočty (magisterské navazující studium), Finanční a pojistná matematika (magisterské navazující studium), Statistika a analýza dat (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium)
Vědecká rada Přírodovědecká fakulta

Pracoviště