71. setkání s nositeli Nobelovy ceny

Naskýtá se výjimečná příležitost nominovat nejlepší a talentované mladé vědce v oblasti chemie, kteří budou pozváni na 71. setkání laureátů Nobelovy ceny v Lindau od 26. června do 1. července 2022. Okolo 600 vysoce talentovaných mladých vědců bude posluchači jejich přednášek, panelových diskusí a malého rozsahu diskusních setkání.

1. 10. 2021 Jana Procházková

Tito mladí účastníci se budou rekrutovat po celém světě z řad (1) vysokoškolských studentů, (2) studentů magisterského a doktorského studia, (3) doktorandů a (4) mladých postdoktorandů v oblasti chemie a úzce souvisejících oborů.

Podklady pro přihlášku můžete zasílat do 6. října 2021 Bc. Procházkové. Informace o přihlášce najdete na webu Soutěže a ceny.