Na grilování dorazilo přes 600 studentů kampusových fakult

4. 10. 2019 Eva Koutná

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 se konal už druhý ročník Grilování děkanů. Jde o neformální setkání děkanů a studentů kampusových fakult - FSpS, LF a PřF - během kterého mají studenti možnost seznámit se a popovídat si se svým děkanem.  

Přestože Lékařská fakulta v době konání akce neměla zvoleného děkana, své zástupce na tuto akci také vyslala. Kromě studentů se tedy akce zúčastnili děkani Tomáš Kašparovský a Martin Zvonař. Za LF to byla proděkanka pro záležitosti studentů Jana Fialová a Martin Repko, proděkan pro anglické studium a internacionalizaci.  

Ve stejný den se konal také závod dračích lodí mezi MENDELU a MUNI. Za MUNI veslovali mimo jiné naši děkani a proděkan Repko, kteří přispěli k výhře naší univerzity nad MENDELU. Pánové měli náročné odpoledne, které tak zakončili právě na Grilování. V pozdějších hodinách dorazil i rektor Martin Bareš společně s prorektorkou Hanou Svatoňovou, kteří předali zlaté medaile našim děkanům a proděkanovi Repkovi. 

Na akci dorazilo přes 600 studentů, pro které byly připraveny grilované speciality. Díky příznivému počasí si studenti vydrželi povídat až do 22. hodiny.  

Děkujeme všem účastníkům akce a doufáme, že si grilování užili. Dále bychom chtěli poděkovat organizátorům akce, především studentským zástupcům ze Spolku mediků Lékařské fakulty MU, Studentské komory AS Přírodovědecké fakulty MU a studentského spolku FUKS Fakulty sportovních studií MU. Příští rok se na vás opět těšíme. 

Odkaz na fotogalerii ZDE

Více článků

Přehled všech článků