Nastartujte svoji kariéru na prestižní světové univerzitě

Nadace Experientia spouští už 10. ročník soutěže o roční stipendia na zahraniční stáže na prestižních světových univerzitách pro mladé vědkyně a vědce, kteří mají nebo brzy budou mít ukončené Ph.D. Podmínkou je věk do 35 let a co nejzajímavější projekt  z oboru organické, bioorganické nebo medicinální chemie.

5. 11. 2021 Jana Procházková

Pokud splňujete výše uvedené podmínky, pak je tu právě pro vás jedinečná šance vycestovat na roční stáž na prestižní zahraniční univerzitu dle vašeho vlastního výběru. Stačí jen vymyslet originální projekt, oslovit své vysněné pracoviště a podat si žádost o udělení příspěvku. Vybraní kandidáti budou pozváni na společné zasedání Grantového výboru a Správní rady Nadace Experientia, kde budou mít možnost svůj projekt detailněji představit. Toto zasedání se koná zpravidla na konci května.

Deadline podání přihlášek je 15. března 2022. Náležitosti přihlášky najdete na webu nadace.