Návody k online výuce

Oddělení informačních a komunikačních technologií naší fakulty připravilo novou sekci na webu www.sci.muni.cz/online-vyuka, ve které můžete najít návody k tvorbě přednášek a seminářů distanční formou.

1. 10. 2020

„Jsem moc rád, že kolegové z OIKT zvládli tak rychle a pružně reagovat a připravit jednoduchou metodiku, jak co nejlépe uchopit technologické možnosti, které naše fakulta nabízí. Věřím, že tím v této nelehké době usnadní přechod na online výuku jak vyučujícím, tak i studentům,“ uvedl děkan fakulty Tomáš Kašparovský.

Webová sekce nabízí zejména návody týkající se využití MS Teams a informačního systému IS. Najdete zde základní scénáře, podle kterých lze realizovat online výuku i doporučení k online zkoušení a písemným testům.

Pokud by vám jako vyučujícím přeci jen nebylo vše jasné a potřebovali jste poradit, neváhejte se obrátit v areálu kampusu na Pavla Kříže a v areálu Kotlářské na Alana Kuběnu nebo Jiřího Ledvinku.