Nová tradice: rozsvěcování vánočního stromu na Kotlářské

Letos poprvé jsme se společně sešli a rozsvítili vánoční stromeček na Kotlářské.

5. 12. 2019 Eva Koutná

V úterý 3. prosince jsme v parku před děkanátem na Kotlářské společně rozsvítili vánoční stromeček. Sešlo se nás 120 z řad zaměstnanců a studentů. Přestože byla trochu zima, svařák a nealkoholický punč nás pěkně zahřál. Nechybělo ani vánoční cukroví – jednak kupované, ale také domácí, které napekli naši studenti a zaměstnanci v rámci soutěže o univerzitní mikinu.

Touto akcí jsme zahájili novou tradici, kterou plně podporuje i děkan PřF MU. Můžete se tak těšit na každoroční rozsvěcování vánočního stromečku na Kotlářské.

Fotografie z akce a recepty na vánoční cukroví našich soutěžících najdete na našem Facebooku.