Ohlédnutí za Biomania Student Scientific Meeting 2022

Konference Biomania Student Scientific Meeting 2022, zaměřená na biotechnologie, bioinženýrství a biomedicínu, proběhla v prostoru Hvězdárny a planetária Brno na Kraví hoře ve dnech 28. - 29. 4. 2022.

16. 6. 2022 Kateřina Tomanová

Akce se účastnilo přes 150 účastníků z 11 zemí, hlavními vystupujícími byli prof. Bayer, dr. Jiménez, dr. Saraiva a prof. Adameyko. Podrobné informace o programu najdete zde. Akci organizovali zaměstnanci Ústavu experimentální biologie (zejména z Oddělení genetiky a molekulární biologie a z Oddělení mikrobiologie).

Ceny za nejlepší studentské přednášky si z ÚEB odnesli:

Ceny za nejlepší studentské postery si z ÚEB odnesli:

Organizátoři by rádi poděkovali vedení Přírodovědecké fakulty MU (především panu děkanovi prof. Tomáši Kašparovskému) za finanční podporu a také všem partnerům a sponzorům, bez jejichž přispění by se tato konference nemohla uskutečnit: