Příměstský tábor pro děti MUNIsportík

Zábavný, sportovně pohybový týden pro děti ve věku 6 – 13 let je zaměřen na rozvoj všestrannosti a základy vybraných sportů (netradiční a zážitkové pohybové hry, street dance a aerobik, základní gymnastika, atletika, in line bruslení, dětská jóga, tenis, bouldering apod.). Dětem se budou věnovat lektoři s mnohaletou TV a sportovní praxí – zaměstnanci CUS MU FSpS a studenti FSpS v rámci své pedagogicko-učitelské / trenérské praxe.

3. 8. 2020 Lenka Bučková

KDY A KDE
24. 8. – 28. 8. 2020 tělocvičny FSpS Univerzitní kampus, Kamenice 5, Brno + sportoviště FSpS MU

HARMONOGRAM
8:00 – 8:30 sraz účastníků
8:30 – 12:30 sportovní a pohybový program / svačina
12:30 – 13:00 vyzvedávání účastníků

PONDĚLÍ - Zdravotně preventivní pohybové aktivity (psychomotorické hry, balanční cvičení, jóga pro děti, dětský aerobik)
lektoři: A. Pokorná, Z. Svobodová, H. Vrtělová

ÚTERÝ - Atletický a funkční trénink, outdoor fitness
lektoři: A. Pokorná, J. Konečný, M. Šipl

STŘEDA - Základy lezení na umělé stěně (lezecké průpravné hry, balanční a koordinační cvičení, workoutové hřiště)
lektoři: K. Kolářová, J. Škoda, A. Pokorná

ČTVRTEK - Netradiční hry, základy tenisu, badmintonu, raketových a pálkovacích sportů
lektoři: Z. Svobodová, P. Vacenovský, P. Mudra, A. Pokorná

PÁTEK - Základy míčových her (basketbal, volejbal, házená) a street dance
lektoři: H. Vrtělová, S. Malá, P. Kapoun

Vyhrazujeme si právo změny programu vzhledem k počasí.

TERMÍN PŘIHLÁŠENÍ
Přihlásit se můžete prostřednictvím Obchodního centra MU do 7. 8. 2020, zde: https://is.muni.cz/obchod/fakulta/fsps/aktual_CZV/primestske_tabory/.

1.800,-Kč pro děti zaměstnanců MU
2.000,-Kč ostatní