Slavnostní promoce absolventů

Jsme velmi šťastní, že jsme se na začátku srpna konečně mohli osobně setkat a v reprezentativních prostorách auly Právnické fakulty slavnostně předat vysokoškolské diplomy našim čerstvým absolventům.  Odvedli obrovský kus práce, moc jim gratulujeme a přejeme mnoho profesních i osobních úspěchů!

3. 9. 2021 Barbora Kameníková

Ve dnech 5. a 6. srpna 2021 byly během promočních ceremoniálů předány diplomy čerstvým absolventům našich magisterských oborů. Dne 10. srpna 2021 pak diplomy převzali v náhradním termínu absolventi našich bakalářských a magisterských oborů, kteří své studium ukončili již dříve, ale kvůli opatřením souvisejícím s epidemií covid-19 byli bohužel o svou promoci v řádné termínu ochuzeni.

Během promocí byla důsledně dodržována bezpečnostní opatření, zejména jsme byli nuceni omezit počet účastníků slavnostního aktu. Abychom rodinné příslušníky našich úspěšných absolventů nepřipravili o tento ojedinělý zážitek, zprostředkovali jsme jim možnost sledovat celý ceremoniál alespoň v živém vysílání.

Fotogalerii z jednotlivých promocí naleznete po přihlášení v aplikaci IS, orientujte se prosím data a času, kdy vaše promoce proběhla. Fotografie máte k dispozici ke stažení zdarma.