Reminder GAČR: 17. března 18:00 je deadline pro žádosti o posouzení Etické komise pro výzkum MU (vyžaduje-li to projekt)

16. 3. 2020

Připomínáme všem letošním potenciálním žadatelům GAČRu, že termín pro žádost o posouzení EKV je již zítra, 17. března 18:00. Termín je nezbytné dodržet, žádosti dodané po tomto termínu nebudou projednány!

Žádost o posouzení je podávána prostřednictvím informačního systému INET - aplikace "Editor návrhů projektů". Je důležité v záložce Etika uvést panel, do kterého bude projekt podán!

Pokud projekt vyžaduje posouzení etickou komisí a navrhovatelem projektu je Masarykova univerzita, musí být doloženo souhlasné stanovisko Etické komise pro výzkum MU. Kdy projekt vyžaduje schválení etickou komisí: https://www.muni.cz/o-univerzite/fakulty-a-pracoviste/rady-a-komise/eticka-komise-pro-vyzkum/zadost-o-posouzeni

Podrobnější pokyny Etické komise pro výzkum MU pro GAČR 2021