TAČR vyhlásil 4. veřejnou soutěž v programu ZÉTA

15. 10. 2019

Technologická agentura České republiky vyhlásila dne 9. října 2019 čtvrtou veřejnou soutěž
ve výzkumu a experimentálním vývoji v Programu na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA.

Soutěžní lhůta začíná dnem 10. října 2019 a končí dnem 21. listopadu 2019.

Hlavním cílem programu je podpora spolupráce akademické a aplikační sféry prostřednictvím zapojení posluchaček/posluchačů vysokoškolských programů a v opodstatněných případech také žákyň/žáků programů středního vzdělávání a mladých výzkumných pracovnic/pracovníků ve věku do 35 let včetně.

Zde naleznete veškeré informace k dané soutěži zveřejněné na stránkách TAČR.

Podrobnější informace k této soutěži naleznete na stránkách PřF zde.

TAČR k této veřejné soutěži pořádá seminář, který se koná 17. 10. 2019 od 13h do 15h v sídle TAČR (Evropská 1692/37, Praha 6, zasedací místnost č. 043). Seminář bude možné sledovat v živém vysílání a následně bude dostupný z videozáznamu. Informace včetně registrace naleznete zde.

Interní informační schůzka pro zájemce o podávání návrhů na MU se uskuteční

v pondělí 21. 10. od 9 hod v místnosti 206 na Komenského nám. 2.

Schůzka bude zaměřena na předání základních parametrů veřejné soutěže a zároveň praktických informací a zkušeností pro psaní projektového návrhu. Schůzka je určena pro vědecké i administrativní pracovníky a bude vedena v českém jazyce. Registrovat se můžete zde: