Zadávat stipendia v INETU lze už jen do 4.11.2022

25. 10. 2022

Poslední den pro podávání návrhů stipendií v INETu je 4. 11. 2022 vč., aby mohly kolegyně ze studijního oddělení zaručit včasné vyplacení a následné zaúčtování v prosinci 2022. V případě, že budou návrhy zadány později, nelze včasné vyplacení/zaúčtování zaručit.

Zdůvodnění

Schvalovací proces v INETu, následné zpracování návrhů a rozeslání rozhodnutí studentům trvá několik dní. Dle Správního řádu činí lhůta pro nabytí právní moci stipendií 30 dní od doručení rozhodnutí. Studenti mohou urychlit proces vyplacení tím, že se vzdají práva na odvolání. Stále však jsou studenti, kteří tuto možnost ignorují a nechávají běžet 30denní lhůtu až do konce.

Důležité

V případě, že budete chtít přehled stipendií za danou zakázku, je potřeba napsat/zavolat kolegyním I. Klímové nebo M. Navrátilové. Vygenerují Vám sestavy dané zakázky (vč. nevyplacených stipendií, které čekají na svůj termín vyplacení), abyste si mohli propočítat, kolik jich ještě zbývá k vyplacení. Pokud budete vycházet z údajů „Návrhů stipendií“ v INETu, může dojít k chybě.