Základní údaje

Členství v akademických orgánech

Programová rada Matematika se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Matematika se zaměřením na vzdělávání (bakalářské studium), Biomedicínská bioinformatika (bakalářské studium), Epidemiologie a modelování (bakalářské studium), Matematika (bakalářské studium), Matematika (bakalářské studium), Finanční a pojistná matematika (bakalářské studium), Statistika a analýza dat (bakalářské studium), Modelování a výpočty (bakalářské studium), Obecná matematika (bakalářské studium), Epidemiologie a modelování (magisterské navazující studium), Biomedicínská bioinformatika (magisterské navazující studium), Diferenciální rovnice a jejich aplikace (magisterské navazující studium), Modelování a výpočty (magisterské navazující studium), Finanční a pojistná matematika (magisterské navazující studium), Statistika a analýza dat (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Učitelství matematiky pro střední školy (magisterské navazující studium), Učitelství matematiky pro střední školy (magisterské navazující studium)

Pracoviště

Fakulta / Pracoviště MU Ústav matematiky a statistikyPřírodovědecká fakulta