Nová fakultní trička SCITEM PRO… VĚDU

Fakulta má od května nový reklamní předmět: tričko ve fakultní zelené barvě, s nápisem MUNI SCITEM PRO VĚDU, který doplňuje grafika 200. výročí narození G. J. Mendela. Design je založen na novém konceptu MUNI SCITEM PRO… který propojuje značku MUNI SCI s hlavními tématy fakulty​.

17. 5. 2022 Zuzana Jayasundera

Foto: Leoš Verner

„Koncept je postaven na spojení zkratky SCI a slova CIT, tedy na propojení vědy a emoce, a pracuje s novotvarem SCITEM. Z kontextu celého hesla (MUNI SCITEM PRO...) je patrný význam sdělení. Jde o příležitost pro pozitivní identifikaci studentů a zaměstnanců se svojí fakultou, oborem či projektem,“ říká Leoš Verner, vedoucí Oddělení vnějších vztahů, komunikace a marketingu.

Jak ukazují reakce kolegyň a kolegů z ústavů, koncept se líbí, a proto „fakultní“ tričko brzy doplní oborová trika, ale i plátěné tašky MUNI SCITEM PRO… jednotlivé vědní obory fakulty. Další trička, s grafikou MUNI SCITEM PRO VĚDU a anglické MUNI SCIENCE IN MY DNA, budou zhruba za měsíc k dispozici v MUNI Shopu. Těšíme se, že nezůstane jen u nich, a že se sada reklamních předmětů SCITEM bude dále rozrůstat.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.