Tematické semináře EDUC

Přejete si rozšířit svůj výzkum po celé Evropě? Hledáte zahraniční partnery pro výzkum a vývoj nových projektů? Máte výzkumný projekt a chtěli byste najít spolupracovníky, kteří by jej rozvinuli v evropském měřítku? Přihlaste se na bezplatné semináře EDUC!

15. 1. 2021

Pokud jste Ph.D. student nebo výzkumný pracovník a dané téma se týká vaší práce, můžete se v roce 2021 přihlásit až na 7 seminářů.

Za semináře se neplatí žádný poplatek. Cestovní náklady a ubytování vybraných účastníků jsou poskytovány v rámci projektu EDUC, který je financován z programu Erasmus +. Vzhledem k současné situaci se však minimálně první tři semináře budou konat online.

Více informací naleznete na https://muni.cz/go/educ-seminars. Věnujte prosím pozornost i termínům pro registraci.

Jedním z hlavních cílů partnerských univerzit EDUC je podpora a posílení spolupráce ve výzkumu.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na:

Přihlášky prosím zasílejte na: nagyova@rect.muni.cz