První semestr v programu MMD je za námi. Jaký byl?

Pomalu, ale jistě končí podzimní semestr a s ním i první „zkušební“ semestr v programu MMD.

Nový program, který je určený aktivním doktorským studentům, si v jeho prvním semestru zapsalo 43 žadatelů. V průběhu semestru studenti plní podmínky stanovené programem, jako například účast na min. 8 mezioborových akcích anebo vzdělávacích workshopech zaměřených na prohlubování přenositelných kompetencí.

15. 12. 2022 Linda Nosková

Jaký byl „první semestr“ očima studentů? Zeptali jsem se MMD studentů, co je překvapilo a co jim program přinesl.

Mgr. Kamil Sobek

„Jsem překvapen rozmanitostí a nabídkou všelijakých vzdělávacích kurzů a přednášek, které jsou k dispozici pro studenty a díky MMD je mám navíc "naservírované až pod nos". Nuda v Brně na Masarykově univerzitě zkrátka neexistuje.“

Mgr. Kamil Sobek
Ústav geologických věd

S radostí informujeme, že již 23. ledna je termín podání přihlášek nových zájemců pro zápis do dalšího semestru MUNI Mendel Doctorandus. Přidejte se do MMD teamu i vy, možná to změní vaši další profesní kariéru.