Hostovali jsme univerzitní workshop k milníku projektu personální strategie HR Award

V listopadu 2022 bylo pro Přírodovědeckou fakultu MU ctí hostovat HR Award workshop spoluorganizovaný s personálním odborem RMU na téma Jak se připravit na HRS4R Interim Assessment.

1. 12. 2022

Školitelkami byly Giuliana Sabbatini, zkušená vedoucí hodnotitelka Evropské komise pro HR Excellence in Research Award, která za námi přijela z Vídně, a Barbora Wahlová, HR manažerka Přírodovědecké fakulty MU a hodnotitelka pro HR Excellence in Research Award.

Na fakultě jsme uvítali kolegyně a kolegy z fakult MU, které se blíží k důležitému milníku projektu HR Award, tj. sebehodnocení implementace personální strategie HR Excellence in Research (HRS4R) po 2 letech neboli Interim Assessment. Přírodovědecká fakulta tento milník před Evropskou komisí úspěšně obhájila v únoru 2021, a mohla tak účastníkům workshopu vedle doporučení z role hodnotitele Evropské komise nabídnout své praktické zkušenosti z implementace.